Nieuw te bouwen villa in Moraira

478 m² - Moraira, Costa Blanca, Spanje

Omschrijving

Nieuw te bouwen design villa in Moraira gelegen op een hellend perceel gelegen in een gewilde residentiele urbanisatie op korte loopafstand van San Jaime Golf. 3 Autominuten van een supermarkt en de stranden met de voorzieningen langs de kustweg. Goede verbindingen met Benissa, Calpe en het centrum van Moraira. Bouwvergunning is in aanvraag en start bouw is gepland voor herfst 2019. Zeezicht. Bouwtijd ca. 12-14 maanden.

Op de begane grond gastentoilet, garderobe, grote open woon/eetkamer en keuken met kookeiland en ontbijtbar en bijkeuken met buitendeur. Overdekt en open terrassen. Slaapkamer met kastenwand en ensuite badkamer. Trap naar de 1e verdieping.

Op de eerste verdieping 2 gastenslaapkamers met kleerkasten en een gastenbadkamer. Hoofdslaapkamer met kastenwand en een ensuite badkamer. Alle kamers hebben toegang tot een terras.

In de onderbouw kastenwand en toegang tot een Engelse patio. Garage voor 2 auto’s en een technische kamer, waarvan 1 met buitendeur.

Buitengebeuren met open terrassen van 172m2 verdeeld over 3 verdiepingen. Infinity zwembad van 53m2 met buitendouche.

Inclusief vloerverwarming (gas) met boiler. Volledig ingerichte keuken met BOSCH apparatuur. Airco in de woon/eetkamer en slaapkamers. Badkamers met douchescherm en wasbak met kasten. Hangtoiletten. Warm water via zonnepanelen. Infinity zwembad met roestvrijstalen buitendouche. Aluminium buitenkozijnen merk TECHNAL. Versterkte voordeur met veiligheidssluiting.  Binnendeuren en kastdeuren in hout.  Volledig omheind perceel met entreedeur en videofoon. Granieten trap met roestvrijstalen balustrade. Porseleinen tegels. Roestvrijstalen en glazen balustrade.

Prognose energiecertificaat klasse B.

Basis Details
Woningtype : Villa
Object voor : Verkoop
Referentie Nummer : 1793
Status : Nieuw te bouwen
Prijs : €1.195.000
Slaapkamers : 4
Badkamers : 3
Oppervlakte : 478 m²
Bouwjaar : 0
Perceel : 900 m²
Kenmerken
Airconditioning
Zwembad
Buitendouche
Videofoon
Eigen parkeergelegenheid
Garage
Berging
Tuin
Vloerverwarming
Locatie
Land : Spanje
Omgeving : Costa Blanca
Stad : Moraira
Villa Verkoop
  • Referentie Nummer : 1793
  • Slaapkamers : 4
  • Badkamers : 3
  • Oppervlakte : 478 m²
€1.195.000

Hallo, Ik ben Bram. Kan ik u helpen?


Als u een vraag heeft over deze woning of grondstuk, dan help ik u graag verder! Vul hieronder uw gegevens in en ik neem persoonlijk contact met u op.